Solarium Ergoline
Finská sauna
Rolletic
Solarium Ergoline
Solarium Ergoline
Limphastim
Rolletic
Finská sauna
Finská sauna
Finská sauna
Dětský koutek
Solnička
Solarium Ergoline Finská sauna Rolletic Solarium Ergoline Solarium Ergoline Limphastim Rolletic Finská sauna Finská sauna Finská sauna Dětský koutek Solnička

Ideální místo pro Vaši relaxaci a odpočinek, kromě kavárny a příjemného posezení nabízíme služby solné jeskyně, solária, finské sauny a infrasauny, rolleticu, vibrační plošiny a další.

Pro Vaše děti je připraven dětský koutek.    

Parkování zdarma zajištěno na vlastním parkovišti před budovou centra.

Na jednotlivé procedury je nutná telefonická objednávka.

Solná jeskyně

Solná jeskyně je využívána pro rehabilitaci, prevenci, a ochranu zdraví.

Prostory solné jeskyně slouží k relaxaci, odpočinku a napomáhají ke zlepšení zdravotního stavu. Solná jeskyně je vybavena klimatizačním zařízením, které udržuje v jeskyni stálou teplotu a vlhkost. Toto mikroklima vytváří v prostoru jeskyně prostředí, ve kterém se ze soli uvolňují prvky jako je jód, selen, magnézium, vápník, mangan a další.

V pravidelných intervalech je dosypávána sůl přímo z Mrtvého moře a rozdrcená kamenná sůl.

Více o solné jeskyni

Solárium

SmartSun – to je jedinečná kombinace opalování UV světlem a červeným – kolagenovým světlem. Kombinací těchto dvou druhů světel získáte přirozenou barvu opálení, doplníte neustále chybějící vitamín D a stimulujete tvorbu kolagenu.

Více o soláriu

Opálíte se a zároveň dopřejete své kůži a organismu luxusní prožitek omlazení a zpevnění pokožky po celém těle. Vaše pokožka bude hladká, lesklá, bez známek vysušení a bez klasické nežádoucí vůně kůže po opalování.

SmartSun lampy si získají své zákazníky i z řad těch, kteří jsou k opalování v soláriích skeptičtí – důvodem bývá strach z rychlejšího stárnutí pokožky, čemuž nové SmartSun lampy pomáhají zabránit. Zlepšení stavu kůže je viditelné již po 3. návštěvě.

Finská sauna

Finská sauna vyniká svými pozitivními účinky na naše tělo a organismus. Během saunování dochází k uvolnění kloubů a svalů a k prokrvení celého těla. Dále působí finská sauna blahodárně i na dýchací cesty nebo revmatismus a výrazně posiluje imunitní systém. Princip saunování spočívá v důkladném prohřátí celého těla za vysokých teplot a následném prudkém ochlazení. Člověk může při saunování vypotit až půl litru vody. K tomu účelu doporučujeme především sauny finského typu (saunování při teplotě 80 – 100 stupňů v suchém prostředí). Pocení, které pobyt způsobuje, pomáhá z těla odplavovat škodlivé látky. Finská sauna je oblíbená a vyhledávaná i díky svým výrazným účinkům na hubnutí.

Výhody saunování

 • saunování má výborné preventivní účinky
 • saunování posiluje obranyschopnost organizmu a zvyšuje imunitu
 • zbavuje tělo zplodin látkové výměny pocením přes pokožku
 • uvolňuje cesty dýchací, uvolňuje svaly, pomáhá při bolestech kloubů
 • pozitivně působí na psychiku

Pokoj se saunou

Společně s finskou saunou mohou naši návštěvníci využít i pokoj se saunou. Nerušená relaxace v útulném prostředí.

Pokoj se saunou je možné rezervovat na noc,
nebo na 2,5 hodiny (v provozní době relaxačního centra).

Infrasauna

Infrasauna je moderní typ sauny, která je založena na principu infračerveného záření. Infračervené záření je stejné záření, které je produkováno sluncem, ale je mnohem slabší a nezpůsobuje žádné škodlivé účinky. Infrasauna vyzařuje infračervené záření na tělo, což vede k tomu, že se vytváří teplo, které pomáhá uvolňovat napětí a stres.

Pravidelné saunování může mít řadu pozitivních zdravotních účinků. Díky prohřívání těla se zvyšuje krevní oběh, což pomáhá zlepšovat zdraví srdce. Infrasauna může také pomoci při léčbě různých kožních onemocnění, jako jsou akné a ekzémy, a může dokonce pomoci s bolestmi způsobenými artritidou. Infrasauna může také pomoci snížit stres a úzkost. Infrasauna je účinný a bezpečný způsob, jak relaxovat a ulevit si od bolesti a napětí. Je to bezpečný způsob léčby, který může přinést dlouhodobé zdravotní benefity.

Rolletic

Rolletic je účinný masážní stroj, který při pravidelném a správném používání dokáže dobře tvarovat postavu, odstranit nebo zmírnit celulitidu a zmenšit objem masírovaných partií.

Lymfatické masáže

LYMFODRENÁŽ A JEJÍ CHARAKTER

BTL-6000 LYMPHASTIM

Lymfatické masáže (lymfodrenáže) aktivují tok lymfy v lymfatickém systému, který je významnou součástí imunitního systému. Lymfatický systém odpovídá za sběr a odplavování odpadních látek z tělesných tkání. Za normálních okolností protéká lymfatickým systémem denně zhruba 4 litry tekutin obsahující vodu, bílkoviny, tuky, soli, odumřelé buňky, bakterie a látky vzniklé jako odpad metabolických procesů. Přístroj BTL-6000 Lymphastim funguje na principu intermitentní přístrojové komprese (presoterapie). Pracuje s postupující tlakovou vlnou umožňující kompresní lymfodrenáž. Masáž končetin se odehrává na základě komprese vzduchem nafukovaných návleků, do kterých je vzduch vháněn hadicovým systémem. Nafukováním jednotlivých komor speciálních návleků se ve stanovených intervalech vytváří zvolna postupující tlak, který účinně nahradí nefungující svalovou pumpu. Vznikají jemné, rytmické tlakové vlny. Přístrojová presoterapie je pacienty pozitivně vnímána jako velmi příjemný a účinný druh léčby otoků. V končetinách vytváří pocit lehkosti a zmenšuje jejich objem.

FYZIOLOGICKÉ ÚČINKY LYMFODRENÁŽE

Lymfatický systém tvoří cévy, které se nepřímo účastní krevního oběhu. Z krevního oběhu z tenkostěnných krevních kapilár, které tvoří přechod mezi tepnami a žilami, prosakují do tkání některé bílkoviny. Zabránit hromadění těchto bílkovin v tkáních má za úkol mízní (lymfatický) systém, který tyto bílkoviny, látky jímž se také říká lymfa nebo míza, sbírá a odvádí zpět do žil. Lymfatický systém se skládá z lymfatických kapilár, kolektorů a kmenů. Jeho součástí jsou i uzliny, které plní funkci filtrů a tvoří přechod mezi povrchovým a hloubkovým lymfatickým systémem. Pokud dojde k poškození lymfatických cév úrazem, operací, infekcí apod. nemá lymfa kudy proudit a hromadí se v podkoží za vzniku otoku – lymfedému. Lymfatické drenáže využívají anatomických a fyziologických poznatků o průběhu cév, umístění uzlin, spojkách a o rychlosti nasávání tekutin lymfatickou cévou. Stimulují činnost mízovodů, obnovují průchodnost lymfy v kritických místech, zrychlují odvádění škodlivin z organizmu.

Účinky lymfomasáže

– pročišťuje lymfatický systém a zvyšuje imunitu
– zpevňuje břicho, hýždě a nohy
– urychluje vylučování toxinů z těla
– aktivuje lymfu a krevní oběh
– zbavuje otoků a odstraňuje únavu
– odstraňuje celulitidu

Kontraindikace

– zhoubné nádory
– akutní žilní onemocnění, hluboká trombóza, vředy
– otoky způsobené onemocněním srdce, jater, ledvin
– akutní virové onemocnění

Lymfatické masáže

Profi lymfa 2 v 1

Nízkofrekvenční elektrické pulzy
Lymfodrenážní masáž

Zhubněte na léto

… jen u nás – pohodlně, v leže a bez pohybu

Nízkofrekvenční elektrické pulsy dokáží skvěle stimulovat unavené i ochablé svalstvo a zbavit tělo nežádoucích tukových buněk. Na potřebných místech jsou umístěny elektrické podušky, jejich funkce lze podle potřeby nastavit tak, aby nedocházelo k ukládání tuku a naopak nastalo urychlení metabolismu (látkové výměny).

Lymfodrenážní masáž spočívá v tom, že vzduchové vaky se nafukují a vyfukují podle nepřetržitě se měnícího tlaku vzduchu. Díky urychlení krevního oběhu a tím podporovanému zlepšení tělesného metabolismu dochází navíc i k odstranění škodlivých a nežádoucích látek z těla prostřednictvím jejich vyloučení lymfatickým systémem.

Používání přístroje není povoleno těmto osobám:

1. Pacientům s hemofilií (poruchou srážlivosti krve)
2. Osobám s implantovanými kardiostimulátory
3. Pacientům se srdečním onemocněním
4. Pacientům, trpící zhoubnými nádory nebo alergií kůže
5. Osobám trpícím vysokou horečkou
6. Těhotným ženám

Vibrační plošina

10 minut cvičení na přístroji vibrostation denně = 1 hodina v posilovně

Vibrační plošiny fungují na principu vibrací celého těla, které způsobují optimální reakce svalů. Trénujete tělo prostřednictvím intenzivních a maximálně efektivních svalových kontrakcí. Také si můžete dopřát relaxační masáže nebo protahování stimulující krevní oběh. Při tréninku využívající kontrolovanou vibraci celého těla je procvičeno až 100% svalových vláken oproti 40% u běžného tréninku. V porovnání 1 minuta vibrací odpovídá 100 dřepům, 10-ti minutová lekce je tak účinná jako kompletní fitness trénink. Kromě posilování svalstva mají vibrace rovněž pozitivní vliv na šlachy a kostní tkáň, nervový systém a hormonální rovnováhu. Zlepšuje se krevní oběh, kombinace posilování svalů a lokálního spalování tukových buněk redukuje celulitidu.

Ve srovnání s běžnými tréninkovými metodami mají vibrace důležité výhody:

 • kratší doba tréninku (10 – 20 minut)
 • rychlé výsledky
 • jednoduché ovládání
 • vhodné pro mladé i seniory
 • mimořádná všestrannost
 • lze procvičit všechny svalové skupiny

Baňkování PNEUVEN

BAŇKOVÁNÍ PNEUVEN (obličej + dekolt, záda + šíje + boky, nohy + hýždě, nohy + břicho, záda + břicho, břicho + hýždě + boky) Pomocí pulzní vakuoterapie se docílí:

 • zpevnění, propínání a čištění pokožky
 • zlepšení krevního i lymfatického systému
 • zvýšení odvodu odpadních látek z metabolismu
 • odstranění celulitidy
 • uvolnění zatuhlého svalstva
 • vyhlazování vrásek
 • stimulace vnitřních orgánů

Pomocí pulzní vakuterapie je možné docílit zpevnění pokožky, zlepšovat oběh krevního i lymfatického systému a tím zvýšit odvod odpadních látek z metabolismu a omezit tak jejich hromadění. Hromadění odpadních produktů je jednou z hlavních příčin zduření podkožní tkáně, doprovázené tvorbou prohlubenin a hrbolků, které dávají pomerančový odraz kůže známý pod názvem celulitida. Osvědčené je zejména spojení baňkování s klasickou masáží.

Pedikúra

Pedikúra je důležitá pro udržení zdraví a krásy nohou. Díky ní můžete mít krásné a zdravé nohy po celý rok.